top of page

Zentiva leadership meeting

Tento třídenní kick-off meeting vedoucích pracovníků společnosti Zentiva byl organizačně a logisticky velmi náročný, protože se odehrával na několika místech v Praze. Hlavní jednání probíhalo v kongresovém sále Columny, většina hostů byla ubytována v hotelu Holiday Inn PCC, slavnostní večer první den byl uspořádán v La Fabrice, teambuilding druhý den pak v Lezeckém centru SmíchOFF, a zakončen v Radlické kulturní sportovně. Pro hosty jsme zajišťovali i dopravu mezi všemi těmito lokacemi.

Klient chtěl touto akcí seznámit vedoucí pracovníky se strategií na rok 2020, a motivovat je k lepším výkonům. Hlavním tématem bylo „horolezectví“ a úspěšné zdolávání vrcholu.

Dekorace v sále byly laděné v horolezeckém stylu včetně videomappingu přes celou šířku sálu. V průběhu akce vystoupila jako motivační řečník španělská lezkyně Eduarne Pasaban, která jako první žena na světě zdolala všech 14 osmitisícovek, tzv. Korunu Himaláje. Slavnostní večer první den proběhl v krásných prostorách holešovické La Fabricy, tentokrát ve stylu TransformerZ. V průběhu tohoto večera byly předávány ceny vítězům jednotlivých firemních kategorií, které měly podobu Optimea Primea. Jejich výroba byla vzhledem k šibeničnímu termínu zadání jednou z výzev této akce; nakonec jsme je vytiskli na 3D tiskárně, a využili rozsáhlé sítě našich dodavatelů k tomu, aby dostali končnou podobu zlatých sošek na dřevěném podstavci se štítkem konkrétní kategorie.

Na závěr druhého dne byl pro účastníky akce naplánován teambuilding v Lezeckém centru SmíchOFF, kde si mohli pod dohledem instruktorů vyzkoušet lezení na stěně i boulderOFFce.

Zentiva leadership meeting
bottom of page